Amsterdam Centraal Fotobanner
Echte Amsterdammers lezen Amsterdam Centraal

Nieuwe Houthaven

Reageer
Commentaar is zeer welkom, maar kwetsende, grievende en racistische teksten worden niet gewaardeerd. Wie reageert wordt geacht de regels voor discussies op Amsterdam Centraal gelezen te hebben. De redactie behoudt zich het recht voor reacties die hieraan niet voldoen te wijzigen of te verwijderen.

Openbare functie, die mogelijk relevant is bij het lezen van deze reactie? Zet het er even bij in de reactie voor diegenen die niet iedereen bij naam kennen.
Opmaakopties:

Tekst vet maken:
Zet uw tekst tussen [b]en[/b]  Tekst cursief maken:
Zet uw tekst tussen [i]en[/i] (knop naar keuze aanklikken en tekst tussen ingevoegde code typen)










*Mailadressen worden niet gepubliceerd op de site, maar zijn wel bekend bij de redactie.



zoek

rss

In aflevering 1 rijden we met Lex mee. Lex werkt al 31 jaar als taxichauffeur en vindt het contact met mensen het allermooiste wat er is. Maar de dronken passagiers die deze aflevering in zijn auto stappen bezorgen hem wèl wat grijze haren. En telefoniste Gabriëlla krijgt een heel ongewoon verzoek op de Centrale.

Iedere vrijdag in Awick ontmoet presentator Frank Awick de BN'ers die in en rondom Amsterdam wonen.